Kontakt

Receptionen: Tfn 0920 – 550 800.

Postadress
Teknikens Hus
Universitetsområdet
971 87 LULEÅ

Besöksadress
Teknikens Hus väg 2
977 54 LULEÅ
Hitta till Teknikens Hus >>

Kristina Jonsson
Verksamhetschef
kristina.jonsson@teknikenshus.se
0920 550 820
070 327 82 28
David Broström
Chef för skola och utbildning
david.brostrom@teknikenshus.se
0920 550 883
072 539 09 42
Helena Lilja
Chef för publik verksamhet
helena.lilja@teknikenshus.se
0920 550 811
072 644 16 30
Reidun Holstad-Johansson
Restaurangchef
reidun.holstad-johansson@teknikenshus.se
0920 550 822
072 539 09 32
John Clausén
Teknisk chef
john.clausen@teknikenshus.se
0920 550 815
072 539 09 26
Camilla Isaksson
Event och reception
camilla.isaksson@teknikenshus.se
0920 550 813
Marika Kalén
Ekonom
marika.kalen@teknikenshus.se
0920 550 829
Anna Almqvist
Ansvarig för tillfälliga utställningar och kommunikatör
anna.almqvist@teknikenshus.se
0920 550 886
Liisa Åström
Butiksansvarig
liisa.astrom@teknikenshus.se
0920 550 898
Marianne Nilsson
Utbildare och projektkoordinator
marianne.nilsson@teknikenshus.se
0920 550 807
Mia Gulliksson
Publika program/Pedagog
mia.gulliksson@teknikenshus.se
0920 550 821
Maria Adlerborn
Utbildare
maria.adlerborn@teknikenshus.se
0920 550 806
Tomas Jonsson
Utbildare
tomas.jonsson@teknikenshus.se
0920 550 857
Emma Videhult Lagerstedt
Pedagog
emma.videhult-lagerstedt@teknikenshus.se
0920 550 818
072 644 34 30
Linda Ökvist Johansson
Pedagog
linda.okvist.johansson@teknikenshus.se
0920 550 803
Malin Brändström
Projektledare/Tjänstledig
malin.brandstrom@teknikenshus.se

Ann-Gerd Eriksson
Pedagog
ann-gerd.eriksson@teknikenshus.se
0920 550 805
Ewa Andersson
Utbildare och projektkoordinator
ewa.andersson@teknikenshus.se
0920 550 808
072 644 15 03
Marlene Merilä
Mediepedagog
marlene.merila@teknikenshus.se
0920 550 845
Anna Carlsson
Utställningsvärd
anna.carlsson@teknikenshus.se
0920 550 847
Torbjörn Larsson
Tekniker
torbjorn.larsson@teknikenshus.se
0920 550 840
Thomas Sjögren
Elektriker
thomas.sjogren@teknikenshus.se
0920 550 816
Rickard Hellqvist
Elektronik/IT
rickard.hellqvist@teknikenshus.se
0920 550 878
Daniel Ahlbäck
Tekniker
daniel.ahlback@teknikenshus.se
0920 550 870
Petra Larsson
Kock

0920 550 814
Magnus Olsson
Kock

0920 550 814